Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wynajem Sienkiewicza 22

 

O wynajem lokali przy ul. Sienkiewicza 22 mogą starać się osoby, które są mieszkańcami powiatu kluczborskiego i planują rozpocząć własną działalność gospodarczą oraz osoby, które prowadzą już firmę, ale nie dłużej niż 3 lata (w momencie składania wniosku).

Firmy lokujące się w naszym inkubatorze mogą liczyć na preferencyjne stawki wynajmu powierzchni. W pierwszym roku działalności preferencja wynosi 50% co oznacza, że przedsiębiorca zapłaci połowę stawki bazowej za wynajem określonej w cenniku. Drugi rok działalności to już 55% tej stawki, a trzeci - 65%. W czwartym roku koszt wynajmu pomieszczenia wyniesie 100% stawki bazowej. Dodatkowo do ceny czynszu należy doliczyć zryczałtowaną opłatę eksploatacyjną.                       
 

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego  i odesłanie go na nasz adres mailowy lub złożenie osobiście w sekretariacie  Kluczborskiego  Inkubatora Przedsiębiorczości    a my skontaktujemy się z Tobą.

DSC027811.jpeg DSC027791.jpeg DSC027751.jpeg Budynek inkubatora jest dwukondygnacyjny, na zewnątrz otoczony rampą i pochylnią, która ułatwić ma dostęp do inkubatora m.in. osobom niepełnosprawnym.

 

 

Obraz 030.jpeg    Obraz 032.jpeg PARTER:

 

biuro_1.jpeg    biuro_2.jpeg    biuro_2a.jpeg I PIĘTRO:

 

Każde pomieszczenie wyposażone jest:

 

Dodatkowo pomieszczenia warsztatowe posiadają podlicznik wody, dostęp do energii elektrycznej o mocy 400V tzw. siłę oraz bojler na ciepłą wodę.

 

Wersja XML